Kargo ve Teslimat

Siparişleriniz, sipariş tarihinden itibaren 5 işgünü içerisinde kargoya verilir.

Sipariş verdikten sonra teslimat adresi değiştirilememektedir. O yüzden lütfen teslimat adresinizin doğruluğundan emin olunuz.


Faturalarınız da ürün ile beraber elinize ulaşacaktır ancak isterseniz fatura adresini sipariş sırasında farklı adres olarak belirleyebilirsiniz. Bu durumda yine fatura sipariş adresine teslim edilecektir.

Teslimat anında tarafınızdan herhangi bir kargo ödemesi talep edilmeyecektir. Kargo bedeli siparişiniz sırasında ödemenize eklenir ve sizden peşin tahsil edilir.


Teslimat sırasında teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda kargo sorumlusu sizin için kargo şirketinin telefon numarasını ve şube adresini içeren bir haber formu bırakacaktır.


Sitemizdeki kargo fiyatları ürünlerin DESİ'lerine göre hesaplanır ve size en uygun kargo ücreti sistem tarafından hesaplanarak ödeme sayfasında görüntülenir.


Bulunduğumuz yerde kargo şirketi yok siparişimi nasıl teslim alacağım?


Genel olarak anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları, (MNG Kargo) Türkiye’nin tüm noktalarına ürün teslimatı yapabilmektedir. Eğer bulunduğunuz yerde kargo acentesi mevcut değil ise Mobil Bölge olarak tabir edilir ve haftanın belirli günlerinde size ürün teslimi yapılır. Söz konusu ücretler ve tedarik süreleri il, ilçe merkezleri için geçerlidir. İl /ilçe merkezlerimiz ve mobil bölge dışında kalan bölgelere ürün teslimatı yapılamamaktadır yada extra bir kargo ücreti talep edilerek yapılabilmektedir.

Bu sitede MET-AY E-ticaret Yazılımları kullanılmaktadır.